Eurobroker Europejska Korporacja Brokerów Ubezpieczeniowych  i Obsługi Ryzyka w Opolu powstała w 1997 roku na mocy licencji numer 130/07 wydanej przez Państwowy Urząd Nadzoru Ubezpieczeń w Warszawie w dniu 28.04.1997 r. jako jedna z pierwszych w kraju firm brokerskich.            Początkowo firma nosiła nazwę: „Pierwszy Opolski Broker Ubezpieczeniowy Maria Jama” i była firmą, która jako pierwsza w Opolu oraz  jedna z pierwszych w Polsce, rozpoczęła świadczenie usług brokerskich w zakresie ubezpieczeń.

Można powiedzieć, że wkroczyliśmy na polski rynek, niosąc kaganek oświaty ubezpieczeniowej do przedsiębiorstw, spółek, firm i instytucji Opolszczyzny.

W 2004 przekształciliśmy się w spółkę z o.o. pod nazwą: EUROBROKER Europejska Korporacja Brokerów Ubezpieczeniowych i Obsługi Ryzyka, European Insurance Brokers and Risk Management Corporation i w tej postaci działamy do dzisiaj.    Identyfikatory spółki:  KRS - 0000225485;  Regon - 160008612;  NIP - 7542789080.

  

SPECJALIZUJEMY SIĘ W OBSŁUDZE KLIENTÓW KORPORACYJNYCH - PRZEDSIĘBIORSTW, SPÓŁEK, GOSPODARSTW ROLNYCH ORAZ  SAMORZĄDOWYCH JEDNOSTEK  .

UBEZPIECZENIA NIETYPOWE, TWORZONE NA WYMIAR, POD KONKRETNE POTRZEBY NASZYCH   KLIENTÓW     -    TO DLA NAS CHLEB CODZIENNY.

 

 

Nasze priorytety - to zadowolenie naszych Klientów !